Memorandum o spolupráci s Centrem pro regionální rozvoj České republiky

31. 8. 2023

V srpnu uzavřela naše fakulta Memorandum o spolupráci s významným partnerem – Centrem pro regionální rozvoj České republiky.

Jde o státní příspěvkovou organizaci, která podporuje rozvoj regionů realizovaný za pomoci fondů Evropské unie.

Posláním Centra je pomáhat s bezproblémovým průběhem realizace projektů, které zlepšují život v našich krajích, a jeho vizí je být stabilním, respektovaným a nejvýznamnějším partnerem v regionu.

Uzavřené memorandum nám přinese další odborníky z praxe do naší výuky. Odborné přednášky z oblasti působnosti Centra umožní studentům nakouknout na dálku pod pokličku administrace a fungování Evropských strukturálních a investičních fondů.

Neméně významnou součástí spolupráce bude možnost absolvovat zde odborné stáže zaměřené na veřejnou ekonomii, veřejnou správu nebo regionální rozvoj v hlavní kanceláři i v regionálních pobočkách.