Přihlášky do výměnného programu CEEPUS otevřeny!

21. 5. 2024

Přihlas se na zahraniční mobilitu v zimním semestru v rámci programu CEEPUS!

Kam můžeš vyrazit?
Studenti FRRMS mohou primárně vyjíždět v rámci sítí CZ-111 a AT-50, nebo i jinam jako tzv. freemoveři.
Partnerské instituce nalezneš zde: CZ-111 a AT-50.
V rámci sítě jsou vždy prioritně obsazovány a garantovány pobyty na univerzitách, kde byla naší fakultě přidělena kvóta.
V síti CZ-111 to jsou pro školní rok 2024/25 semestrální pobyty: Univ. Graz (AT), Univ. Sofia (BG),  Univ. Pécs (HU), Jagell. Univ. Krakov (PL), Univ. Ljubljana (SLO).
 síti AT-50 to jsou pro školní rok 2024/25 semestrální pobyty: University of Applied Sciences Burgenland (AT).

Můžeš se ale hlásit na jakoukoliv univerzitu, která je uvedena v některé z obou sítí (CZ-111 a AT-50).

Na jak dlouho?
Můžeš se hlásit na klasické semestrální pobyty (3-5 měsíců), nebo krátkodobé pobyty (1-2 měsíce).
U krátkodobých pobytů je potřeba prověřit, jestli je přijímací univerzita umožňuje.

Jak se přihlásit?
Přihlášky musí být elektronicky vytvořeny a podány do 15. 6. 2024 pro zahájení studia v zimním semestru 2024.
Návod na přihlášku nalezneš zde.
Než přihlášku pošleš, je lepší se informovat o praktických věcech (např. začátek semestru, curiculla předmětů atd.) u koordinátora projektu CEEPUS dr. Ptáčka

Více informací o programu

Kontaktní osoba: