Přihlášky do výměnného programu CEEPUS otevřeny!

6. 10. 2023

Přihlas se na zahraniční mobilitu v zimním semestru v rámci programu CEEPUS!

Kam můžeš vyrazit?
Studenti FRRMS mohou primárně vyjíždět v rámci sítí CZ-111 a AT-50, nebo i jinam jako tzv. freemoveři.
Partnerské instituce nalezneš zde: CZ-111 a AT-50.
V rámci sítě jsou vždy prioritně obsazovány a garantovány pobyty na univerzitách, kde byla naší fakultě přidělena kvóta.
V síti CZ-111 to jsou pro školní rok 2023/24 semestrální pobyty: Univ. Graz (AT), Univ. Sofia (BG), Univ. Zadar (HR), Univ. Pécs (HU), Jagell. Univ. Krakov (PL), Univ. Ljubljana (SLO), Univ. Priština (Kosovo);
V síti AT-50 to jsou pro školní rok 2023/24 semestrální pobyty: University of Applied Sciences Burgenland (AT).

Můžeš se ale hlásit na jakoukoliv univerzitu, která je uvedena v některé z obou sítí (CZ-111 a AT-50).

Na jak dlouho?
Můžeš se hlásit na klasické semestrální pobyty (3-5 měsíců), nebo krátkodobé pobyty (1-2 měsíce).
U krátkodobých pobytů je potřeba prověřit, jestli je přijímací univerzita umožňuje.

Jak se přihlásit?
Přihlášky musí být elektronicky vytvořeny a podány do 30. 10. 2023 pro zahájení studia v letním semestru 2024.
Návod na přihlášku nalezneš zde.
Než přihlášku pošleš, je lepší se informovat o praktických věcech (např. začátek semestru, curiculla předmětů atd.) u koordinátora projektu CEEPUS dr. Ptáčka

Více informací o programu

Kontaktní osoba: