Inovace bakalářských studijních programů Regionální rozvoj a Mezinárodní teritoriální studia "INOVACE"

10. 4. 2015
Cílem projektu je inovace studijních programů dle požadavků a potřeb studentů a potenciálních zaměstnavatelů na kompetence absolventů VŠ.

Hlavní řešitel projektu: prof. Ing. Iva Živělová, CSc.

Financování: OP VK

Trvání projektu: 1. 6. 2012 – 31. 12. 2014


Projekt: Inovace bakalářských studijních programů Regionální rozvoj a Mezinárodní teritoriální studia, reg. č.: CZ.1.07/2.2.00/28.0258

Cílem projektu je inovace studijních programů dle požadavků a potřeb studentů a potenciálních zaměstnavatelů na kompetence absolventů VŠ. Inovace programů Reg. Rozvoj. Regional Development, Mezinárodní teritoriální studia a International Territorial studies tak reaguje jak na rostoucí význam sociálně ekonomického vývoje regionů pro vyvážený rozvoj Evropy i jednotlivých členských států Evropské unie, tak i na rostoucí společenskou potřebu výchovy specialistů pro oblast a problematiku rozvojových zemí. Cíle projektu budou dosaženy tvorbou a úpravou kompetencí studentů u předmětů, doplněním aktuálních témat, vytvořením nových předmětů včetně skript e-learningových pomůcek v ČJ a AJ. Projekt zrealizuje žadatel ve spolupráci s partnerem projektu Regionální hospodářskou komorou Brno. Do inovace budou zapojeni 3 zahraniční odborníci z Kasertsart University v Thajsku, Fort Hare University v Jar a University of Ghana a pracovníci Agronomické a Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně.

Více aktualit

Všechny aktuality