Dny otevřených dveří 2018

10. 10. 2017
Chceš poznávat svět, cestovat a studovat perspektivní obory? Tak čti dál!

 

Přijď zjistit své možnosti na dny otevřených dveří na Fakultě regionálního rozvoje a mezinárodních studií!

Ne nadarmo si říkáme Fakulta bez hranic!

Těšit se můžeš na bohatý program:
► Úvodu se ujmou představitelé fakulty.
► Následovat budou informace přímo od studentů, jak to u nás vlastně všechno chodí (přijímačky, náročnost, uplatnění, …).
► Pozvali jsme také absolventy, aby ti povyprávěli o svých radostech a strastech při studiu a přidali pár tipů.
► Představí se ti náš studentský spolek Akademická unie FRRMS, který ti poradí, jak se rychle začlenit do vysokoškolského života a studia u nás.
► Čeká nás také speciální program připravený studenty fakulty vč. výstavy “Fakulta bez hranic”.
► Co se u nás naučíš a jaké předměty u nás můžeš studovat? Proč neseme označení “fakulta bez hranic”? Co vlastně je to multikulturní prostředí? Na všechny tyto otázky dostaneš odpovědi.
► Prohlídka fakulty pěkně „od podlahy“  – od menzy, přes knihovnu, závěrem to zpečetíme ve fotokoutku a osvěžíme se ve fakultní kavárně

Jetohle to, co chceš? Pak tě rádi uvidíme vždy v pátek od 15:00 ve dnech 12. 01. 2018, 26. 01.2018 a 09. 02. 2018! Naše adresa je: tř. Gen. Píky 2005/7, 613 00 Brno-Černá Pole.

Po příchodu tě ihned uvítá jeden z našich studentů, nemáš se kde ztratit. Koukni i na naši mapku a událost na facebooku ZDE.

Co o nás napsali loni naši současní studenti:

„Last Friday I attended the open doors day at the Faculty of Regional Development and International Studies of Mendel University. I have to say I was struck by how well they organized the whole event. Before I was expecting just a long lecture about the university structure or whatever but it turned out to be the tour with nice guides, interaction activities, talks with alumni and students and tons of useful information. I only want to thank people who managed to organize it so well because now I know exactly what I want for my future.“

Připoj se k nám a zažij FRRMS – fakultu bez hranic!

Těšíme se!


Tvoje FRRMS 

#FakultaBezHranic

 

 

 

Více aktualit

Všechny aktuality