Na studium na FRRMS vzpomínám s láskou a rád se sem vracím. Vzpomínám na rodinnou atmosféru a možnost podílet se na chodu fakulty. Kromě širokých a komplexních znalostí z výuky jsem také mnoho zkušeností načerpal jako jeden ze zakladatelů studentského spolku Akademická Unie. Dnes se tak i díky tomu považuji za manažera, mentora, leadera, kouče a kamaráda. Ne pro všechny vším, ale pro každého někým.

Ing. Jarda Zavadil

Na studium na FRRMS ráda vzpomínám. Měli jsme tam zajímavé semináře. Bylo to velmi inspirující a motivující. V ročníku nás nebylo moc, takže jsme měli dost úzký kolektiv super lidí. Kromě studia jsme podnikali mnoho jiných aktivit, například jsme založili spolek studentů Akademická unie. Prostě to nebylo vše jen a jen o studiu :-). Díky tomuhle všemu, stážím a projektům jsem načerpala mnoho zkušeností, které mi určitě pomohly v budoucích plánech.

Ing. Veronika Batelková

Na studium na FRRMS vzpomínám velmi rád. Zkušenosti, které jsem v průběhu studia načerpal, mi obohatily soukromý i profesní život. Dodnes jsem v kontaktu s některými pedagogy a rád sleduji, jak se fakulta stále posouvá dále.

Ing. Tomáš Dvořák

Na studium na FRRMS mám vesměs jen pozitivní vzpomínky. Jsou to samozřejmě nejen znalosti a dovednosti, které dnes denně využívám, ale také zkušenosti ze zahraničních cest a přátelství mezi studenty, která trvají doposud.

Ing. Alena Kolmačková