Workshop pro studenty FRRMS - Behaviorální pohovor

25. 3. 2015
Chcete se dozvědět o aktuálních trendech ve výběrových řízeních? Slyšeli jste někdy slovní spojení "behaviorální pohovor" a neumíte si představit, co to v praxi je? I proto si ho budete mít možnost vyzkoušet na vlastní kůži. Přijďte na náš workshop!

Centrum inovativní spolupráce UNIFER pro vás, studenty FRRMS, připravil skvělý workshop na téma Behaviorální pohovor. Koukneme se, jaké techniky dnes používají náboráři pro odhalení vašich schopností. Těšit se můžete na průvodce, který vám pomůže z pohovoru a vašich schopností vytěžit maximum!

Počet míst je omezený, registrujte se už dnes!

Workshop se koná ve čtvrtek 2. 4. 2015 od 9 do 11 hodin v místnosti Z15. Přihlašovat se lze do neděle 29. 3. 2015 do 20:00 hodin na tomto odkaze: http://goo.gl/forms/q90j8eRo9t
Z došlých přihlášek vybereme maximálně 15 šťastlivců a ty budeme včas kontaktovat. Kontrolujte si proto svůj e-mail. Po vybraných účastnících budeme požadovat potvrzení. Přihlašujte se, prosím, máte-li vážný zájem. Přihláška je závazná. Přesnější informace dostanou vybraní účastníci.

Více aktualit

Všechny aktuality