Výzkum: Dr. Čeněk participuje na mezinárodním výzkumu týkajícím se koronaviru

30. 3. 2020
Dr. Jiří Čeněk participuje na mezinárodním výzkumu "Psychologické stresory a behaviorální důsledky COVID-19”. Zapojit se do výzkumu můžete i vy, a to vyplněním dotazníku v tomto článku. Děkujeme všem zúčastněným za spolupráci.

Milí spoluobčané,
rádi bychom Vás v těchto nelehkých časech oslovili s prosbou o účast na mezinárodním výzkumu týkajícího se toho, jak koronavirus ovlivňuje Vaše životy. Dotazníkový výzkum “Psychologické stresory a behaviorální důsledky COVID-19” je vedený Dr. Andreasem Lieberothem z Aarhuské univerzity v Dánsku a má za cíl zmapovat faktory které mohou ovlivňovat psychologickou pohodu (tzv. well-being) lidí a jejich rozhodování během vypuknutí pandemie nemoci COVID-19. Výsledky této mezinárodní spolupráce mohou pomoci orgánům státní moci v porozumění psychologickým důsledkům pandemie a následné komunikaci s veřejností.

Výzkum je zcela anonymní. Vaše jméno, e-mail ani IP adresa se neukládá. Výsledný mezinárodní datový soubor bude zpřístupněn vědcům a jiným zájemcům prostředním veřejně dostupné platformy Open Science Framework. Vyplnění dotazníku Vám zabere přibližně 20-25 minut času.

Pokud se rozhodnete výzkumu zúčastnit, klikněte prosím na následující odkaz:
https://aarhus.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_6X6017nwDwNEv7D?Q_Language=CS

Budeme samozřejmě také rádi, pokud budete tento výzkum dále sdílet.

Za českou část výzkumného týmu Vám děkují
Jiří Čeněk, Barbora Hubená, David Lacko, Martin Pírko

kontaktní e-mail: jiri.cenek@mendelu.cz

Více aktualit

Všechny aktuality