Volitelný celouniverzitní předmět STARTUP MENDELU

28. 1. 2021
Zajímá vás podnikání a chcete se o něm dozvědět více? Chcete se naučit přetavit nápad v udržitelný byznys? A rádi byste si to zažili na vlastní kůži v bezpečném prostředí již během studia? 

NAHLÉDNĚTE DO SVĚTA PODNIKÁNÍ A INOVACÍ!

Zajímá vás podnikání a chcete se o něm dozvědět více? Chcete se naučit přetavit nápad v udržitelný byznys? A rádi byste si to zažili na vlastní kůži v bezpečném prostředí již během studia? 

Mendelova univerzita společně s JIC spouští i v tomto semestru předmět STARTUP MENDELU. Čeká vás týmová práce na podnikatelském nápadu, kterou vás provedou lektoři z praxe a mladí podnikatelé. Interaktivita i individuální zpětná vazba je samozřejmou součástí i v online verzi předmětu.   

  • předmět je otevřen pro všechny studenty MENDELU
  • ohodnocen 2 kredity a ukončen zápočtem
  • 12 online workshopů pod vedením zkušených lektorů z praxe
  • práce v týmech na vlastním nápadu či na nápadu někoho jiného
  • ukončení předmětu formou prezentace podnikatelského záměru
  • výhoda pro účastníky předmětu v případě přihlášení do soutěže „O nejlepší podnikatelský nápad MENDELU“, kde se rozdělí až 800 000 Kč

 

Nejpozději do 10. 2. 2021 vyplň motivační formulář, na základě kterého vybereme 50 studentů, které informujeme prostřednictvím mailu 20. 2. 2021. Tito studenti budou následně automaticky zapsáni do předmětu STARTUP MENDELU a odesláním formuláře k tomu dávají svůj souhlas.

 

Je možné se přihlásit jak v případě, že máš vlastní podnikatelský nápad, tak i v případě, že nápad nemáš a chceš zažít práci v týmu na nápadu někoho jiného. V prvním bloku budou kolem nejlepších nápadů vytvořeny týmy, ve kterých se následně bude pracovat po zbytek semestru.

 

Další informace na mendelu.cz/startup nebo na mailu marcela.pfeiferova@mendelu.cz

 

A co říkají absolventi?

  • StartUp Mendelu pro mne byl nejpřínosnější předmět v semestru. Těšila jsem se na každý týden, dostala jsem na vše fundované odpovědi, poznala jsem spoustu fajn lidí a byla to práce ve velmi přátelském kolektivu. Za mě top! Děkuji za příležitost. Jitka Gávelová
  • Jednoznačne tento kurz/predmet doporučujem všetkým, ktorí majú chuť byť vtiahnutí do tajov podnikania a prípravy Startupov. A ak v Tebe pocit poznania nebdie, tak títo super ľudia s profesionálnym prístupom ho dozaista prebudia. Takto by mal vyzerať každý online predmet, z ktorého si chcú všetci niečo odniesť.

 

Více aktualit

Všechny aktuality