MENDELU na Majáles: Podpořte univerzitní kandidáty

15. 4. 2018
Velké finále o post Krále a Královny Brněnského Majálesu 2018 je již za dveřmi!

I díky silné podpoře fakulty se náš student Jan Kryčer, alias Johnny, probojoval do finálového kola kandidátů na krále Brněnského Majálesu. Zastupuje tak celouniverzitní družinu Mendelovy univerzity v Brně spolu s Petrou Melezínkovou, studentkou Agronomické fakulty, bojující o post královny.

Naši kandidáti jsou nejen sympatičtí, ale i nápadití. Johnnyho projekt „Share-care“ má velký potenciál uchytit se v praxi. Nabízí řešení jak pro studenty, kteří chtějí levné a pohodlné bydlení, tak pro seniory, kteří by již nemuseli bydlet o samotě. Více informací naleznete v sekci „Share-care“ profilu kandidáta.

Oba můžete podpořit svým hlasem na oficiální stránce Brněnského Majálesu. Odkazy zde

Každý hlas se počítá, tedy právě na tom Vašem záleží. Může tak dopomoci nejen samotným kandidátům k získání titulu krále a královny, ale také zvýšit vliv Mendelovy univerzity na celé studentské Brno. V případě výhry budou Johnny a Petra zapojeni do projektů, které zlepšují studentský život v Brně. Nezapomeňte i během akce vyhledat MENDELU zónu a užít si atrakce, které pro Vás budou připraveny. Zároveň svojí vstupenkou hlasujte v den konání akce ještě jednou pro naše kandidáty a zvyšte tak jejich šance. Podpora a fandění během disciplín na pódiu také přijde vhod!

Těšíme se na Vaši účast 5.5. na Brněnském Majálesu. Pokud chcete zažít něco navíc, přidejte se k majálesovému průvodu spolu s ostatními studenty univerzity již v 10:30 hodin dopoledne. Průvod startuje na Náměstí Svobody a v čele toho našeho dokonce zazpívá Tomáš Klus!