Hráškohraní

1. 4. 2016
Ve středu 13.4.2016 se uskuteční již druhé odpoledne plné deskových a společenských her "Hráškohraní", které pořádá Centrum sportovních aktivit Mendelovy univerzity v Brně ve spolupráci s Akademickou unií FRRMS, Ústavem informačních technologií Mendlovy univerzity v Brně a nově s Planetaher.cz.

Tato akce vznikla jako oddychové odpoledne před nastávajícím zkouškovým, kde studenti i akademičtí pracovníci mohou na chvíli zapomenout na své starosti a skvěle se pobavit. Je však otevřena i široké veřejnosti.

Hráškohraní se opět uskuteční v areálu Mendelovy univerzity v Brně v přízemí budovy X. Těšte se na spoustu společenských her, které si můžete zahrát pro pobavení, ale i jako “fanturnaj”. Pro “Mendeláky”, kteří  budou chtít porovnat své síly se soupeři a přitom vyhrát skvělé ceny, bude připraven turnaj v šachu, Člověče nezlob se a piškvorkách. Do turnaje je nutné se zaregistrovat na webových stránkách www.kurzy.mendelu.cz. Symbolické startovné činí 30 Kč a bude se platit namístě.

Na akci bude připravené občerstvení zdarma a ke koupi pivo z univerzitního pivovaru.

Nezapomeňte se tedy včas registrovat a do diářů poznamenat datum 13.4. od 17 hodin do nočních hodin v budově X Mendlovy univerzity v Brně.

Více informacích najdete na https://www.facebook.com/CSA.MENDELU/.

Více aktualit

Všechny aktuality