FRRMS MENDELU převzala ocenění na CEEPUS National Meeting

31. 5. 2017
Dne 25. května 2017 pořádala česká Národní kancelář CEEPUS v Domě zahraniční spolupráce (DZS) v Praze akci CEEPUS National Meeting, na němž udělila The Czech National CEEPUS Office Prize 2016 nejlepším projektům univerzitních sítí za uplynulý akademický rok.

V letošním roce získalo ocenění celkem šest vysokoškolských pracovišť z čtyř českých univerzit.

V síti RO 10 Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy, v síti RO 38 Přírodovědecká fakulta Masarykovy univerzity a v síti AT 50 Stavební fakulta ČVUT v Praze, Ekonomicko-správní fakulta Masarykovy univerzity, Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií Mendelovy univerzity a Fakulta sociálních věd Univerzity Karlovy.

Prezentace vítězných projektů i projektu FRRMS MENDELU můžete shlédnout zde

Zdroj: http://www.dzs.cz/cz/ceepus/shrnuti-6-rocniku-akce-ceepus-national-meeting/

{FUNCTION[„po-modules-photogallery“](id=856)}