EU Careers celodenní konference je tady!

26. 1. 2021
Zajímá vás, jak vypadá kariéra nebo běžný pracovní den v institucích EU? Nebo byste chtěli vědět, jak se přihlásit na stáž do některé instituce nebo agentury EU a na co se připravit? Jak vypadají EPSO testy, které jsou bránou k úspěšné kariéře na půdě EU a co je vhodné napsat do životopisu či motivačního dopisu? To vše a mnohem více si řekneme na naší celodenní akci, jejímž ústředním tématem bude kariéra a možnosti stáží v institucích EU! 

EU Careers ambasadoři z českých univerzit (Univerzita Karlova, Vysoká škola ekonomická v Praze, Česká zemědělská univerzita v Praze, Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, Masarykova univerzita a Mendelova univerzita v Brně) si vás dovolují pozvat na celodenní konferenci o možnostech kariéry a stáží v institucích EU. Na konferenci vystoupí mimo jiné i ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček, který bude mít úvodní slovo. 

Konference se bude konat ve čtvrtek 11. 2. od 9:00 přes platformu Zoom. Připojení bude možné přímo přes aplikaci nebo webový prohlížeč. Přesný harmonogram a odkazy na jednotlivé diskuse, přednášky a workshopy budeme s předstihem zasílat na e-mail, proto se neváhejte registrovat.

Jednotlivé debaty, přednášky, workshopy a hosty vám budeme postupně představovat.   

Program akce: 

Program

 

Můžete se těšit také na soutěž o hodnotné ceny, ve které si otestujete své znalosti o EU.   

Možnost pokládat své otázky budete mít v průběhu celé konference i přímo pod příspěvkem v události! Náš tým se bude snažit na vše odpovědět. 

 


Těšíme se na viděnou!

 

Více aktualit

Všechny aktuality