Druhé projektové odpoledne

14. 3. 2016
O tom, že studium projektového managementu je perspektivní záležitost se opět přesvědčili studenti této specializace. 

Příjemné odpoledne se neslo v neformální atmosféře [PB1] 

V úterý 8. 3. 2016 se v prostorách fakultního S-clubu uskutečnilo již druhé tzv. projektové odpoledne, kterého se účastnily oba ročníky navazujícího programu Regionální rozvoj se specializací Projektový management. Bylo nám ctí přivítat zástupce společnosti  Swiss Trade s.r.o., kteří se studenty během odpoledne sdíleli své zkušenosti z oblasti dotačního a projektového managementu. „Práce projektového manažera není omezena na pracovní dobu od 8 do 16 hodin a vyžaduje potřebu stále se učit nové věci,“ předával zkušenosti Ing. Josef Tůša, který je v Swiss Trade s.r.o. zodpovědný za řízení projektů financovaných z EU.

Projektové odpoledne pomohla zorganizovat YPMA – Young Project Managers Association. Na závěr sezení seznámil studenty autor myšlenky projektových odpolední a zakladatel YPMA Filip Fišer se záměrem připojit ji k fakultnímu spolku Akademická unie FRRMS. YPMA se tedy stane sekcí unie, stejně jako je dnes například Buddy program. „Připojením YPMy k Akademické unii FRRMS bude zajištěna udržitelnost této myšlenky do budoucna a postaráno o rozvoj dalších aktivit,“ říká.

V případě zájmu se právě těchto budoucích aktivit YPMy účastnit, neváhejte Filipa kontaktovat na adrese fiser.filip@gmail.com.

 

Autorka článku: Petra Bilíková

Více aktualit

Všechny aktuality