Den otevřených dveří 28. 11. 2019

26. 11. 2019
Uvažuješ o studiu na vysoké škole? Nevybírej jen virtuálně. Jestli máš v hledáčku i FRRMS, stav se za námi na Dny otevřených dveří a poznej jedinečnou atmosféru naší fakulty na vlastní kůži.

Co tě čeká? Průřez vším, co ti FRRMS může nabídnout. Setkáš se se stávajícími studenty i zástupci fakulty. Řekneme ti, co se skrývá za názvy našich oborů a jak jejich studium uplatníš v praxi. A taky, jak se na naši fakultu vlastně dostat.

FRRMS je známá svými zahraničními výjezdy. Máme pro tebe připravené informace o tom, jak vyrazit na studijní pobyty Erasmus+ i odborné zahraniční stáže do nejrůznějších zemí světa.

Jsi aktivní a miluješ společenský život? Výborně! FRRMS poskytuje širokou škálu mimoškolního vyžití. Díky spolku Akademická unie nebo stáží na PR oddělení se můžeš zapojit do organizace nejrůznějších akcí.

Žiješ sportem? Tak to tě určitě potěší, že máme Centrum sportovních aktivit, kde se můžeš dát pořádně do těla. Navíc, akce jako Běh rektorky nebo závody ve veslování si přece nemůžeš nechat ujít.

Nakonec tě provedeme celou fakultou. FRRMS má totiž jednu obrovskou výhodu: koleje, menzu, knihovnu i studentský klub máme přímo v prostorách budovy. Nemusíš dojíždět, všechno máš po nosem.

Dny otevřených dveří se konají v následujících termínech:
28. 11. 2019
29. 1. 2020
6. 2. 2020

Program začíná vždy v 9:00 a 15:00 hodin. Program je vždy totožný, je na vás, jaký termín a čas si vybereš.

Máš dotazy? Napiš nám mail na pr.frrms@mendelu.cz, zprávu na Facebooku nebo Instagramu.

Více aktualit

Všechny aktuality