Konec prokrastinace s Matějem Krejčím

6. 3. 2019 - 10. 4. 2019

Série workshopů s odborníkem z praxe Matějem Krejčím věnovaná tématu prokrastinace a osobního rozvoje.

Jak se prosadit a prodat své schopnosti

7. 3. 2019 - 4. 4. 2019

Pásmo workshopů s odborníkem z praxe Petrem Noskem na téma "Jak se prosadit a prodat své schopnosti"

Život v uprchlickém táboře

2. 4. 2019

Uprchlická krize je v současnosti stále velice ožehavé téma, které zásadním způsobem rozděluje společnost. Jak ale vypadá realita uprchlického tábora v Srbsku, nebo třeba v Bosně a Hercegovině?

ProjektCon 2019: Na vlně start-upu

3. 4. 2019

Zveme Vás na 3. ročník konference ProjektCon, která je pořádaná studenty posledního ročníku magisterského studia se zaměřením na projektové řízení. Letošním tématem budou start-upy: "Od nápadu k úspěšnému projektu".

World Talks aneb Cesta kolem světa

16. 4. 2019

Srdečně Vás zveme na cestovatelské odpoledne World Talks aneb Cesta kolem světa.

Kafe v trávě

24. 4. 2019

FRRMS MENDELU vás zve na svůj první jarní piknik!

Kinematograf bratří Čadíků na MENDELU aneb "Čadíci v růžové"

13. 5. 2019 - 16. 5. 2019

Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií představuje první ročník letního kina ve spolupráci s legendárním Kinematografem bratří Čadíků.