Ať už jsi #VelkýZvíře, rád/a #objevuješ, všechno #organizuješ nebo #rozumíš problémům nesmíš chybět na Dnech otevřených dveří Fakultě regionálního rozvoje a mezinárodních studií!

Nejprve ti představíme naše #obory, které tě zvednou ze židle. Když už budeš stát, ukážeme ti, do kterých krajů světa se dá z FRRMS #vycestovat. Pokud hodláš spíše zůstat v Brně, předvedeme ti, že #StudentLife na naší fakultě rozhodně není jen #zkouškové a #přednášky. Pak to vezmeme pěkně od podlahy. Provedeme tě fakultou, ať se na vlastní oči přesvědčíš, že u nás ti rozhodně nic chybět nebude. Menza, studentské centrum, bar, koleje. Absolventi ti poví o tom, jaká to byla jízda, a kde jsou dnes. Stávající studenti přidají pár tipů, protože ty se vždycky hodí. No a na závěr zodpovíme všechny tvoje dotazy a zahrajeme fotbálek u kafe v našem cool #Sclubu

Chceš se zeptat nebo máš pro nás zajímovou informaci či postřeh? Napiš mail našemu #wearePR týmu na pr.frrms@mendelu.cz nebo nám pošli zprávu na Facebooku.

 

TERMÍNY:

1. 2. 2019 

Program začíná v 9 a následně v 15 hodin. Program je v obou termínech totožný, je jen na vás, který čas vám více vyhovuje.

Chcete studovat na FRRMS MENDELU

Vše, co potřebujete vědět

  • přehled všech studijních programů
  • podmínky přijímacího řízení
  • harmonogram přijímacích zkoušek

Více informací o přijímacím řízení