Milí absolventi,

dovolte nám, abychom vás tímto pozvali na Sraz století – sraz absolventů MENDELU, který se koná u příležitosti sta let od založení univerzity a to v sobotu 15. 6. 2019.

Co vás čeká? Otevřené fakulty, komentované prohlídky, přednášky, vaši oblíbení vyučující, doprovodný program i občerstvení. Ale hlavně – vaši spolužáci!

Fakulta regionální rozvoje a mezinárodních studií je fakultou mladou a v tomto duchu chceme koncipovat i náš program. Jednak vás chceme informovat o tom, co jsme za prvních deset let naší existence dokázali, kam jsme se vyvinuli a co zajímavého chystáme. Ale především bychom vám rádi dali možnost setkat se s přáteli ze studií a neformálně a v pohodové atmosféře si popovídat a zavzpomínat na společně prožité roky a nespočet nezapomenutelných zážitků.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na co se tedy můžete těšit?

slavnostní uvítání: Ing. Jiří Schneider, Ph.D., děkan fakulty

„Vidím to růžově“: informační vstup o dění na fakultě za deset let její existence

„World Talks“: to nejlepší z pravidelných cestovatelských přednášek na FRRMS

- „Na moment“: fotovýstava v celé budově FRRMS

- „Kafe v trávě“: neformální piknik před fakultou

„Alumni FRRMS“: informace o klubu absolventů FRRMS

„Frčím s FRRMS“: stánek s promo předměty FRRMS

 …a další překvapení.

 

Zůstaňte v obraze! Přidejte se do nové facebookové skupiny určené absolventům FRRMS (Absolventi FRRMS MENDELU) a nepropásněte už žádné zajímavé akce: https://bit.ly/2IVDqHP Do této skupiny budeme postupně doplňovat i informace o srazu.

 Budeme moc rádi, pokud nám dáte jakoukoli formou vědět, že se na sraz chystáte:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zároveň vás čeká i bohatý program v prostorách hlavního kampusu, který můžete sledovat na stránkách facebookové události Sraz století 

https://www.facebook.com/events/813034499031890/ nebo na webové stránce http://100let.mendelu.cz/absolventi

 

Na program v univerzitním kampusu od 16:00 navazuje MENDELU FEST, který se bude konat na stadionu Za Lužánkami (stadion bude dostupný přes areál univerzity). Hudební festival zakončí ohňostroj Ignis Brunensis věnovaný brněnským univerzitám, který budete moci sledovat z naší Botanické zahrady. Na festivalu zahraje Aneta Langerová, Voxel, kapela Zrní a Mayham & Eggs. Na tento festival bude možné zakoupit vstupenky v předprodeji za 150 Kč (na místě 250 Kč), do 18 let je vstup zdarma. Pro bližší informace o prodeji vstupenek sledujte prosím http://100let.mendelu.cz/event/mendelu-fest.

Doufáme, že se vás program zaujal a sejdeme se v co největším počtu. Těšíme se na vás!

 

Chcete studovat na FRRMS MENDELU

Vše, co potřebujete vědět

  • přehled všech studijních programů
  • podmínky přijímacího řízení
  • harmonogram přijímacích zkoušek

Více informací o přijímacím řízení