Šéf, průzkumník, rozvojář, manažer ... u nás se každý najde!

Koukej na to!

Dotáhni to do nadnárodních organizací jako je OSN nebo pracuj v Evropské komisi. Ošéfuj to na Ministerstvu zahraničních věcí. Prostě buď #VELKÝZVÍŘE! Připraví tě na to předměty jako je Evropská unie, Zemědělská politika a obchod, Makroekonomie nebo Interkulturní psychologie!

Nebo rovnou

Toužíš poznávat nové kultury a načerpat zkušenosti v oboru i v zahraničí? My ti umožníme studovat a stážovat po celém světě. Naši studenti mají možnost strávit podstatnou část svého studia v zahraničí. Od Austrálie až po USA, od Itálie až po Holandsko. Nejoblíbenější je u našich studentů Finsko. Máme přes 70 smluv se zahraničními univerzitami v rámci EU, posíláme studenty i za velkou louži a dokážeme zprostředkovat možnost výjezdu kamkoliv si namaneš.

Nebo rovnou

Není ti jedno, jak to dneska na světě vypadá? Zajímáš se aktuální informace ze světa a chceš to změnit? Díky perfektně koncipovanému studijnímu plánu a předmětům jako jsou Neziskové organizace a rozvojová pomoc, Rozvojové problémy Latinské Ameriky, Bezpečnostní problematika rozvojových zemí nebo Globalizace a regionalizace získáš přehled a stáží v některé ze spolupracujících neziskovek potřebnou praxi.

Nebo rovnou

Chceš byt superhero tvého města, obce nebo kraje, kde žiješ? Měnit ho k lepšímu? Pracovat na projektech třeba z evropských fondů? Zaválej v předmětěch jako Veřejná správa, Regionální politika nebo Příprava a řízení projektů a dream job bude na dosah!

Nebo rovnou

K tomu všemu super přátelské prostředí fakulty a bohaté studentské vyžití.

Tak neváhej, šanci máš do 11.5. 2018 a pak až zase za rok!