Rozvoj spolupráce fakulty s Latinskou Amerikou pokračuje

9. 11. 2017 - RNDr. Pavel Ptáček, Ph.D.

V souvislosti s rozvojem spolupráce s Latinskou Amerikou se zúčastnili zaměstnanci fakulty pracovního oběda na velvyslanectví Chilské republiky v Praze.

V souvislosti s rozvojem spolupráce s Latinskou Amerikou se zúčastnili zaměstnanci FRRMS ve složení dr. M. Horák, prof. T. Lošák a dr. P. Ptáček pracovního oběda na velvyslanectví Chilské republiky v Praze.

Za chilskou stranu se zúčastnili jeho excelence Renán Fuentealba, velvyslanec Chilské republiky a Jorge Vidal Rodríguez, zástupce velvyslance Chilské republiky. Za Univezitu Austral z chilského města Valvidia se setkání zúčastnil dr. A.E. Vicuna, který dále poctil návštěvou i konferenci Region v rozvoji společnosti 2017 pořádanou naší fakultou. Chilské velvyslanectví se na organizaci podílelo také finančně.

V současné době plánuje naše fakulta návštěvu jeho excelence pana velvyslance na naší škole a ve městě Brně. Zmíněná návštěva zajisté přispěje k prohloubení spolupráce s touto latinskoamerickou zemí.