NOC VĚDCŮ na MENDELU

30. 9. 2017 -

Zažijte Noc vědců na Mendelově univerzitě v Brně. Navštivte více jak 30 vědeckých týmů na jejich pracovištích. Vyzkoušejte, poznejte, ochutnejte, prožijte a zaexperimentujte.

Přijďte do kampusu Mendelovy univerzity v Brně do Černých Polí. Podrobné informace o akci naleznete na webu https://mendelu.cz/nocvedcu.

Pracovníci FRRMS MENDELU si pro Vás připravili zajímavosti ze světa, ale i blízkého okolí. Najdete nás v budově X.

Program FRRMS MENDELU:

18:30 - 19:30 - učebna X2 - přednáška "Šamanský turismus aneb nové formy turismu po latinsko-americkém vzoru"

19:30 - 21:00 - učebna X2 - promítání celovečerního dokumentu "Takiwasi: The House of Healing"

18:30 - 19:00 - učebna X1 - přednáška "Náboženství na Reunionu a Mauriciu"

19:00 - 19:30 - učebna X1 - přednáška s promítáním "Moravský kras – region známý i neznámý"

21:00 - 21:30 - učebna X2 - přednáška s promítáním "Moravský kras – region známý i neznámý"

19:30 - 20:30 - učebna X1 - přednáška s promítáním "Nikaragua očima našich studentů"

22:00 - 23:00 - učebna X2 - přednáška s promítáním "Nikaragua očima našich studentů"

Po celou dobu konání akce 18:00 - 23:30 v přízemí budovy X:

- Výstava "Řeky ve městech" a "Lesy v České Republice"

- Hra "Poznej zemi"

Mapa kampusu MENDELU