Jarní dobrodružná soutěž v plném proudu - hlasujte!

19. 5. 2017 -

Jedenáct studentů MENDELU soutěží o hodnotné ceny. Hlasujte taky!

Až do 28. 5. máte možnost podpořit 11 aktivních studentů, kteří se zúčastnili soutěže organizované FRRMS MENDELU pro všechny studenty univerzity. Jejich úkolem bylo poslat fotografii na téma “FRRMS - fakulta bez hranic” či “MENDELU - škola jako lusk”. A že výhry jsou lákavé!

Cestovní kancelář ALPINA věnovala hodnotný zájezd do bulharských hor. Pro ty, co se rádi od zkouškového odreagují na festivalu skvělých českých kapel, přichystal festival Votvírák balík vstupenek!

Tímto partnerům děkujeme za podporu a vyzýváme všechny, aby naše studenty podpořili. Jak? Jednoduše hlasujte pomocí “likes” na tomto odkaze: http://bit.ly/hlasuj_pro_nej_fotku_FRRMS

Tvoje FRRMS

ve spolupráci s CK Alpina (www.alpina.cz) a festivalem Votvírák (www.votvirak.cz)