Chcete studovat na FRRMS MENDELU

Vše, co potřebujete vědět

  • přehled všech studijních programů
  • podmínky přijímacího řízení
  • harmonogram přijímacích zkoušek

Více informací o přijímacím řízení

"Mikulášské" Projektové odpoledne

7. 12. 2016 -

„Na Mikuláše“ se v tomto roce naposledy sešli studenti specializace Projektové řízení, aby se dozvěděli více o digitálních technologiích a jak je využít pro plánování času, spolupráci v týmu i řízení projektů.

Hostem pravidelného setkání, kterému se již neříká jinak než „Projektové odpoledne“, byl pan Jan Holeček - IT specialista a lektor. Studenti se dozvěděli více o různých aplikacích dnešní doby a jak je - v kombinaci s klasickým papírem - využít k zefektivnění práce. Stejně tak se mohli inspirovat Honzovými zkušenostmi z praxe. Na závěr se rozběhla diskuze, kdy studenti měli možnost řešit jejich momentální problémy, se kterým by jim mohlo nastavení správného digitálního workflow pomoci.

Akci uspořádala tradičně YPMA - Young Project Managers Association, sekce Akademické unie FRRMS, ve spolupráci s Ústavem projektového řízení. Tímto se uzavírá triáda zimního semestru 2016 a již teď vás všechny zveme na další Projektová odpoledne, která se uskuteční v letním semestru. Pokud o ně nechcete přijít, sledujte facebookovou stránku https://www.facebook.com/ypmacz/ a tento web.