DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ NA FRRMS

12. 10. 2016 -

Chceš zažít studium na fakultě bez hranic? Láká tě nevšední studium v multikulturním prostředí? Chceš poznávat svět a studovat to, co Tě opravdu baví?

Tak přijď zjistit své možnosti na dny otevřených dveří na Fakultě regionálního rozvoje a mezinárodních studií!

Fakulta otevírá své brány pro zájemce o studium i širokou veřejnost ve dnech:

16. prosince 2016

13. ledna 2017

10. února 2017

Začátek je vždy v 15:00.

Těšit se můžete na bohatý program:

• Úvodu se ujmou představitelé fakulty.

• Následovat budou informace přímo od studentů, jak to u nás vlastně všechno chodí.

• Nebude chybět představení studentských spolků, vč. Spolku absolventů, kteří Ti povypráví o tom, jak jim fakulta pomohla najít vysněné povolání a uplatnění.

• Čeká nás také speciální program připravený studenty fakulty vč. výstavy “Fakulta bez hranic” - Co se u nás naučíš a jaké předměty u nás můžeš studovat? Proč neseme označení “fakulta bez hranic”? Co vlastně je to multikulturní prostředí?

• Prohlídka fakulty - od menzy, přes knihovnu, závěrem to zpečetíme ve fotokoutku a osvěžíme se ve fakultním baru

• To všechno bude provázet soutěž o tablet a přípravné kurzy na přijímačky!

Připoj se k nám a zažij FRRMS - fakultu bez hranic!

Těšíme se!

Tvoje FRRMS