Náměstek primátora přijal delegaci studentů a pedagogů z FRRMS

26. 5. 2015 -

Studenti naší fakulty chtějí, aby jejich projekty nezůstaly jenom na stole a chtějí prosadit svůj projekt i k realizaci.

Dne 18. 5. 2015 byla přijata náměstkem primátora Mgr. Martinem Anderem, PhD. delegace učitelů i studentů Fakulty regionálního rozvoje a mezinárodních studií a také zástupce partnerské firmy. Doc. Ing. Pavel Máchal, CSc. představil panu náměstkovi zástupce týmu vítězného projektu „ Revitalizace plochy mezi arboretem Mendelovy univerzity a nákupním centrem Královo Pole“ zpracovávaného v předmětu Projektové řízení Bc. Lenku Francovou a Bc. Michaelu Polomskou, dále kolegyni Ing. Lucii Dolinovou a Ing. Ladislava Smutného z partnerské firmy Net Development.

Studentky panu náměstkovi projekt prezentovaly a předaly. Pan náměstek ocenil práci studentů a vyjádřil přesvědčení, že námět bude využit pro další rozpracování.