23. 3. 2017

Dne 22.3.2017 proběhl na fakultě Regionálního rozvoje a mezinárodních studií Mendelovy univerzity v Brně 1. ročník studentské konference o projektovém řízení Projektcon 2017.

23. 3. 2017

Ve čtvrtek 16.3.2017 proběhla oblíbená událost studentů specializace projektové řízení – projektové odpoledne.

6. 3. 2017

Zajímá Tě projektový management? Potom přijmi pozvání na 1. ročník studentské konference o projektovém řízení, kde se o své znalosti a zkušenosti z oboru podělí řada projektových manažerů s dlouholetou praxí.

28. 2. 2017

Studentka prvního ročníku studijního programu Regionální rozvoj Silvie Hirtová je ve finále soutěže Česká Miss 2017.

21. 2. 2017

Na jednání v kanceláři rektora (zleva: Miroslav Horák, Soledad Urruita, Carlos Rengifo, Ladislav Havel)

FRRMS MENDELU dlouhodobě rozvíjí mezinárodní spolupráci s peruánskými univerzitami Universidad Nacional de San Martín Tarapoto a Universidad Andina del Cusco s cílem realizovat společně výzkumný projekt.