Hall of Fame - reprezentační ples FRRMS

Konference

8. reprezentační ples FRRMS MENDELU se bude konat 20. 2. 2020 v KC Babylon.

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolte nám pozvat Vás na 8. Reprezentační ples FRRMS MENDELU, ve stylu Hall of Fame.

Přijďte zažít nezapomenutelnou noc ve čtvrtek 20. února 2020, v Kulturním centru Babylon na Kounicově ulici v Brně.

Tento večer se ponese ve znamení hvězd, slávy a navíc oslavíme i 10. výročí Spolku Akademická unie.

Těšit se můžete na skvělý doprovodný program, chillout zónu, fotokoutek a samozřejmě také na tombolu s hodnotnými cenami.

Pro příjemné zpestření večera proběhne ve 20:00 překvapení. Dostavte se prosím v daný čas, abyste stihli jedinečný program a zachovali tak jeho plynulost.

Cena vstupenky s místenkou: 400 Kč
Cena vstupenky bez místenky: 350 Kč

Prodej lístků bude probíhat v Informační centru FRRMS. Rezervovat a poté zakoupit si svoji vstupenku můžete prostřednictvím emailu au.frrms@gmail.com.

Na všechny se velmi těší organizátor akce, kterým je Spolek Akademická unie FRRMS ve spolupráci s Fakultou regionálního rozvoje a mezinárodních studií Mendelovy univerzity v Brně.

---------------------------------------------------------------

Ladies and Gentlemen,

we would like to invite you to the 8th annual winter ball of Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií, this time in the "Hall of Fame" theme.

The ball will take place on Thursday, February 20th, in KC Babylon at Kounicova 22 street in Brno. The event starts at 8pm.

This evening will be held in the style of stars and fame as well as the celebrations of the 10th anniversary of the Academic Union. You can also look forward to an extraordinary and unforgettable show, photobooth and raffle.

Please come on time, as the program starts at 8pm sharp, and you definitely don't want to miss the surprise at the start.

If you want to buy the tickets, please, use the reservation via email au.frrms@gmail.com.

Price for a ticket with a seat: 400 CZK
Price for a ticket without a seat: 350 CZK

The event is organized by The Student Association Akademická unie FRRMS in cooperation with the Faculty of Regional Development and International Studies of Mendel University in Brno.

We are looking forward to see you in the Hall of Fame!

Akademická unie FRRMS

• Ulice: třída Generála Píky 2005/7