Kinematograf bratří Čadíků na MENDELU aneb "Čadíci v růžové"

Volnočasová akce

Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií představuje první ročník letního kina ve spolupráci s legendárním Kinematografem bratří Čadíků.

Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií představuje první ročník letního kina ve spolupráci s legendárním Kinematograf bratří Čadíků.

Letní kino bude probíhat od 3. června do 6. června 2019 v prostředí arboreta vždy ve večerních hodinách. V tomto termínu budete moci shlédnout až 4 filmy.

3. 6. 2019: Bohemian Rhapsody

4. 6. 2019: Zrodila se hvězda

5. 6. 2019: Po čem muži touží

6. 6. 2019: Avengers: Infinity War

Kinematograf bratří Čadíků je společností s pětadvacetiletou historií, která má vybudovanou pozici oblíbeného a široce vyhledávaného kulturně-filmového charitativního projektu. Hlavní náplní činnosti této společnosti je projekt Filmové léto, v jehož rámci se v letních měsících rozjíždějí do desítek měst v České i Slovenské republice projekční vozy vybavené projektory.

Akce je otevřená veřejnosti.

Vstupné dobrovolné.

Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií