Jak se prosadit a prodat své schopnosti

Konference

Pásmo workshopů s odborníkem z praxe Petrem Noskem na téma "Jak se prosadit a prodat své schopnosti"

Srdečně Vás zveme na pásmo workshopů, které se uskuteční v průběhu března a na začátku dubna na naší fakultě.

V rámci pásma workshopů se studenti mohou přihlásit do návazného 5týdenního cyklu seminářů zaměřených na komunikaci a rozvoj vlastní osobnosti.

Pokud se zúčastníš alespoň 4 z 5 workshopů, získáš certifikát o absolvování kurzu a můžeš si jej připsat do svého CV.

Pozor kapacita je omezená. REGISTRUJ SE už nyní zdarma:

Úvodní přednáška se uskuteční již 7. března 2019 v učebně Z3 od 12:00 do 14:00 na FRRMS MENDELU.

Jednotlivé navazující workshopy pak proběhnou vždy ve čtvrtek od 12:00 do 14:00 v učebně Z3 taktéž v prostorách naší fakulty:

• čtvrtek 7. března 2019 - úvodní přednáška
• čtvrtek 14. března 2019
• čtvrtek 21. března 2019
• čtvrtek 28. března 2019
• čtvrtek 4. dubna 2019

Další informace k workshopům a jejich témata postupně doplníme. Sledujte naši událost. ať Vám nic neunikne.

Zájemce o workshop čekají témata jako:

• jak budovat vlastní sebevědomí
• základní komunikační techniky - kladení otázek, přímé vyjádření citu, transakční analýza
• reakce na kritiku, její zvládání a přeměna do pozitivna
• práce s vlastním postojem ke kritické situaci
• vyjednávání a vyhledávání příležitostí
• individuální témata, která vyplynou od sestavené skupiny.

V rámci návazného cyklu budete získané znalosti aplikovat v praxi.

Kurzem Vás bude provázet lektor Petr Nosek z JáNěkdo.CZ, který je také konzultantem v oblasti komunikace, obchodních dovedností, manažerských dovedností a IT nástrojů. V roce 2009 vystudoval VUT v Brně, obor Informační technologie. Od stejného roku se aktivně věnuje obchodu, podnikání a osobnostnímu rozvoji.

Na prvním workshopu, který se uskuteční 14. března 2019 od 12:00 do 14:00 v učebně Z3 v budově FRRMS MENDELU se můžete těšit na téma:

• Jak se prosadit a prodat své schopnosti

Ve chvíli, kdy se chceme prosadit na poradě nebo například prodat své schopnosti na pohovoru, máme tendenci sklouzávat do nicneříkajících slov. "Jsem flexibilní, pracovitý a budu se snažit být firmě prospěšný..." Ve skutečnosti jsou to nicneříkající slova, které si každý interpretuje jinak. Stejnou tendenci máme i v rámci prosazování své práce či projektů. Neříkáme investorům to, co je pro druhou stranu skutečně důležité. Důvody, pro které si to mohou "koupit".

V rámci workshopu si ukážete, jak mluvit tak, aby to bylo skutečně zajímavé pro druhé. Jak jednu vlastnost vyzdvihnout a vyvolat v druhém touhu. Nebo jak tu samou vlastnost svými slovy pohřbít a vyvolat v druhém nezájem. Vše je ovlivněno našimi schopnostmi komunikovat.

Znalosti z workshopu jsou využitelné:

• pokud budete cokoli prodávat (myšlenku na poradě, budete podnikat, pracovat v managementu), tak se bez těchto základních znalostí neobejdete. Jako majitel firmy, podnikatel či manažer potřebujete mít tyto znalosti. Jinak Vaši firmu povedou obchodníci, zaměstnanci a Vy budete pouze nedůležitou loutkou.
• při pohovoru či motivačním dopisu
• při obhajobě projektu či sebeprosazení
• v rámci budování sebevědomí - svoji jedinečnost nebudete brát jako samozřejmost

Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií