ProjektCon 2019: Na vlně start-upu

Konference

Zveme Vás na 3. ročník konference ProjektCon, která je pořádaná studenty posledního ročníku magisterského studia se zaměřením na projektové řízení. Letošním tématem budou start-upy: "Od nápadu k úspěšnému projektu".

Zveme Vás na 3. ročník konference ProjektCon, která je pořádaná studenty posledního ročníku magisterského studia se zaměřením na projektové řízení. Letošním tématem budou start-upy: "Od nápadu k úspěšnému projektu". Na konferenci vystoupí vybraní řečníci z oboru, jejichž jména se postupně dozvíte v průběhu nadcházejících týdnů.

Konference Projektcon 2019 navazuje na předchozí ročníky. Jedná se o již 3. ročník úspěšné konference zaměřující se na projektové řízení. Její organizace je projektem studentů posledního ročníku navazujícího studia oboru Regionální rozvoj se specializací právě na Projektové řízení. Je zaměřen na organizaci konference o projektovém řízení, za účelem zvýšení povědomí o této problematice. Zároveň studentům samotná zodpovědnost za organizaci akce přináší nové zkušenosti a dovednosti, jelikož pracují v týmech.. Konference je určena jak studentů Fakulty regionální rozvoje a mezinárodních studií, tak pro další zájemce z oboru a širokou veřejnost.

Na konferenci je nutné se registrovat ZDE: http://projektcon.mendelu.cz/28338-registrace-ucastniku

V případě dotazů nám neváhejte napsat na projektcon2019@gmail.com.

Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií

  • Ulice: třída Generála Píky 2005/7
  • Město: Brno
  • PSČ: 613 00

Chcete studovat na FRRMS MENDELU

Vše, co potřebujete vědět

  • přehled všech studijních programů
  • podmínky přijímacího řízení
  • harmonogram přijímacích zkoušek

Více informací o přijímacím řízení